Сервісний центр

Ремонт побутової техніки та обладнання

Ремонт великої побутової техніки

Кваліфіковані майстри проведуть діагностику та виявлять несправність в найкоротші терміни. Виконаємо ремонт великої побутової техніки в Києві та передмісті на дому або в наших майстернях за адресами вказаними в розділі «Контакти».

Детальніше

Ремонт аудіо-відео техніки

Напевно, кожен любить відпочивати під цікавий фільм або мелодійну музику. Як бути якщо телевізор зламався? Звичайно, Сервісний Центр побутової техніки прийде на допомогу. Наші майстри виконують ремонт аудіо-відео техніки протягом багатьох років.

Детальніше

Ремонт дрібної побутової техніки

Ваш чайник перестав кип'ятити воду, а кавоварка радувати ароматною кавою - не проблема. Вам допоможе Сервісний Центр побутової техніки. Встановимо причину несправності та оперативно зробимо ремонт дрібної побутової техніки, що Ви й не помітите її відсутність.

Детальніше

Ремонт цифрової техніки

Під час подорожі фотоапарат або камера - незамінні супутники. Завдяки їм Ви можете відобразити цікаві моменти. Що ж робити, якщо вони зламалися? Фахівці нашої майстерні Вам допоможуть і зроблять ремонт цифрової техніки в найкоротші терміни.

Детальніше

Підключення побутової техніки

Саме професійне встановлення та підключення забезпечить правильну роботу побутової техніки. Навіть найменша помилка може обернутися серйозною поломкою. Довірте підключення побутової техніки нашим інженерам і користуйтеся з задоволенням своїми побутовими пристроями.

Детальніше

Запчастини

Результативність ремонту дуже залежить від якості замінених запчастин. Навіть найдосвідченіший майстер не зможе зробити повноцінний ремонт з неякісною деталлю. У нашій майстерні Ви можете придбати запчастини для побутової техніки іноземних та вітчизняних марок.

Детальніше

Виконуємо ремонт побутової техніки

Ремонт бытовой техники в Киеве

Про нас

Сервісний центр – енергійна команда професійних майстрів, електронників, інженерів, що спеціалізуються в підключенні, обслуговуванні та ремонті побутової техніки.
Чи замислювалися Ви, наскільки побутова техніка полегшує життя і спрощує часом досить трудомістку роботу? Саме побутові пристрої забезпечують комфортне життя, сприяють вільному проведенню часу. На якість і тривалість роботи будь-якого побутового приладу впливають кілька факторів: коректна установка і підключення пристрою і дотримання правил експлуатації.
Правильний монтаж і підключення мають значення для великої побутової техніки, особливо для посудомийних і пральних машин.
Кращим варіантом буде довірити цю роботу інженерам, які надають сервіс побутової техніки, що володіють усіма необхідними знаннями та досвідом. Завдяки зверненню до Сервісного центру, Ви заощадите час, силу і забезпечите безпеку своїх рідних і близьких, оскільки підключення електроприладів необхідно проводити відповідно до правил пожежної безпеки, з огляду на технічні характеристики побутового пристрою.
Немає нічого вічного, і навіть найнадійніший прилад рано чи пізно виходить з ладу. Це може бути пов’язано як і з неправильною експлуатацією, несвоєчасною профілактикою, так і з банальним зносом деталей електротехніки.
Кваліфікований ремонт побутової техніки збільшить період служби Ваших пристроїв на кілька років. Несподівано, саме в самий непідходящий момент відбуваються казуси: мікрохвильова піч не включається, не відкривається дверцята в пральній машині, холодильник перестав морозити … Самостійно Ви будете дуже довго встановлювати причину несправності і не факт, що вдасться виявити.
Встановлення причини поломки у фахівця займає декілька хвилин, в окремих випадках повна діагностика побутової техніки виконується протягом декількох днів, а необхідний побутовий ремонт проводиться в максимально короткі терміни.
У разі якщо реставрувати деталь не вдається, її завжди можна замінити. Сервісний Центр організував регулярні поставки найбільш затребуваних деталей і витратних матеріалів. Завдяки налагодженим відносинам з світовими виробниками побутової техніки, у нас є можливість отримати та замінити необхідну оригінальну запчастину в найкоротші терміни.
Проводимо ремонт побутових пристроїв на дому, а так само в офісах, ресторанах та інших громадських закладах. Для консультації та виклику фахівця, а також уточнення адреси сервісних центрів, досить набрати номер вказаний в розділі «Контакти». Всі фахівці нашої майстерні по ремонту пройшли ретельний відбір на конкурсній основі і мають багаторічний досвід роботи, що навіть авторизовані майстерні Самсунг (Samsung), ЛШ (LG), Бош (Bosch) неодноразово пропонували їм робочі місця.
Сервісний Центр проводить як ремонт великої побутової техніки на дому, так і ремонт дрібної побутової техніки в офісі та вдома у зручний для Вас час.
Ремонт побутової техніки в Києві та Київській області – наша спеціалізація. Звернувшись до нас, Ви забезпечуєте спокій і впевненість в працездатності своїх побутових приладів.
Майстерня з ремонту здійснює ремонт і обслуговування наступних брендів:
Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), ЛЖ (LG), Гореньє / Гореня (Gorenje), Ханса (Hansa), СМЕГ (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser ), Гефест / Брест (Gefest), Реінфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Беко (Beko), Бош (Bosch), Зануссі (Zanussi), Вирпул (Whirpool), АЕГ (AEG), Індезіт (Indesit), Електа / Електа (Elekta / Electa), Веста (Vesta), Січ (Sich) та інших.

ремонт бытовой домашней техники

Адреса

м. Київ
пр. Перемоги, 78
(ст. метро "Берестейська")
тел. 044-222-63-25
моб. 098-078-63-63
моб. 093-509-63-63

вул. Старокиївська, 10-Г
(ст. метро "Політехнічний інститут")
тел. 044-222-63-25

вул. Старонаводницька, 13
(ст. метро "Печерська")
тел. 044-222-63-24

вул. Л. Первомайського, 9
(ст. метро "Кловська").
тел. 044-222-63-24
моб. 068-346-24-24
моб. 063-781-24-24
Сервісний центр з ремонту побутової техніки обновлено: Березень 15, 2021 автором: miroslav