Недорогий ремонт електричних грилів

Ремонт гриля

Ціни на ремонт гриля в Києві та передмісті:

ПослугаВартість
Діагностика140 грн.
Ремонт
Часткове / повне розбирання пристрою з заміною запчастин:
• Діагностика - безкоштовно
• Ремонт - від 240 грн.
від 240 грн.

* У разі неремонтопридатності приладу або відмови клієнтом від подальшого ремонту - оплачується діагностика - 140 грн. Неповний ремонт оплачується відповідно виконаних робіт;
** Виклик майстра за межами міста, додатково оплачується 10 грн. / 1 км від кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони.
*** Ціни вказані без урахування вартості запчастин і виклику майстра.
**** Майстер або менеджер-приймальник техніки повинен видати квитанцію із зазначенням виконаних робіт, використаних запчастин та загальної вартості замовлення. Дана квитанція є гарантією на 1 місяць.
***** Детальну інформацію Ви можете уточнити у представника Сервісного Центру по телефону.

ремонт гриляВиконаємо ремонт електрогрилей наступних марок:
Адлер (Adler), АЕГ (AEG), АлбіПро (AlbiPro), Арзум (Arzum), Астор (Astor), Аурора (Aurora), БайБілісс (BaByliss), Борк (Bork), Беурер (Beurer), Бинатон (Binatone), Боманн (Bomann), Бош (Bosch), Браун (Braun), Камрі (Camry), Церіотті (Ceriotti), ЧИ (CHI), Клатроник (Clatronic), Соіфін (Coifin), Комаір (Comair), Ліберті (Liberty), Лівстар (Livstar), Маестро (Maestro), Магіо (Magio), Максвелл (Maxwell), Мірта (Mirta), Мосер (Moser), МПМ Продакт (MPM Product), Оріон (Orion), Панасонік (Panasonic), Парлюкс (Parlux ), Філіпс (Philips), Поларіс (Polaris), Ремонгтон (Remington), Ротекс (Rotex), Ровента (Rowenta), Сапір (Sapir), Сатурн (Saturn), Скарлет (Scarlett), Сенкор (Sencor), Северин (Severin ), Сіменс (Siemens), Сінбо (Sinbo), Супра (Supra), Тіко Професіонал (Tico Professional), Тіросс (Tiross), Тефаль (Tefal), Трістар (Tristar), ЮКІ (UKI), Валера (Valera), ВЕС (VES), Вітек (Vitek), Вахл (Wahl), Вест (West), Вебер (Weber), Зелмер (Zelmer) і багато інших.

Сучасне життя неможливо без побутової техніки. Прилади домашнього користування здатні полегшити побут багатьох господинь. Популярним елементом на кухні є електрогриль. За допомогою нього можна приготувати безліч смачних страв. На жаль, під час експлуатації гриль може вийти з ладу. Що робити в такому випадку? Рекомендуємо Вам замовити недорогий ремонт гриля в нашому сервісному центрі.

Поширені несправності електричних грилів
Причини поломки можуть бути різними:
• порушення цілісності кабелю або контактів;
• згоряння нагрівальних елементів;
• несправність перемикача або терморегулятора і інші проблеми.

Якою б не була причина поломки, її потрібно виявити і усунути. З цим впораються тільки професіонали. Самостійний ремонт гриля може виправити ситуацію, але не у всіх випадках. Така лагодження може згубно позначитися на подальшій працездатності приладу.

До найпоширеніших поломок можна віднести наступні несправності:
• Немає гриль: причиною може стати вихід з ладу розетки, шнура або проводки, перегорання Тена, несправність нагрівача;
• Чи не гріє грілевая плита: до цього може призвести поломка терморегулятора, згоряння Тена. Несправні елементи потрібно замінити новими;
• Немає виходу індикатор тепла: в цьому випадку проблема полягає в блоці управління. Причину виходу з ладу цього механізму зможе визначити тільки майстер, протестувавши обладнання за допомогою спеціальних пристроїв;
• Грільніца самостійно відключається або працює постійно на високій потужності: зазвичай подібне відбувається через несправність електронного модуля. Це може бути викликано стрибком напруги або неправильним підключенням приладу.

Щоб продовжити термін служби і уникнути ремонт електрогриля, потрібно звертатися з ним дбайливо і в суворій відповідності з інструкцією. Найчастіше до проблеми призводить недбала експлуатація. Якщо все ж виникла якась несправність, не потрібно поспішати і самостійно розкручувати прилад в спробі його полагодити. Користувач без відповідної кваліфікації навряд чи зможе самостійно виправити ситуацію.
Зверніть увагу! Сучасні пристрої іноді самі можуть інформувати Вас про можливі проблеми. Наприклад, ремонт гриля Тефаль необхідний якщо кольоровий індикатор загорівся білим. Це означає, що пристрій знайде несправність, яку необхідно усунути.

Де замовити ремонт грилів у Києві?

Якщо Вам потрібен ремонт грилів у Києві, то Ви потрапили за адресою. Ми ремонтуємо і обслуговуємо електричні грилі для дому та вулиці, а також промислові грилі, використовувані в ресторанах. При необхідності замінимо силові кабелі, перевіримо систему нагріву і датчики температури.
Володіємо відповідною кваліфікацією, а також великими технічними засобами, що дозволяють ремонтувати і обслуговувати будь-яке можливе обладнання! Надаємо гарантії на наші послуги. Запрошуємо Вас в наш сервіс для безкоштовної діагностики та складання кошторису на ремонт.

Переваги роботи професійних майстрів:
• наявність досвіду і спеціальних знань;
• використання сучасного обладнання та інших пристосувань;
• виїзд на будинок до клієнта;
• оперативність виконання робіт;
• наявність оригінальних запчастин від перевірених виробників;
• широкий спектр різноманітних послуг;
• гарантія якості.

Швидко таі якісно виконаємо ремонт гриля Тефаль, Борк, Філіпс, Клатроник, Вебер та інших. Виправимо всі неполадки Вашого гриля в Києві, гарантуємо в найкоротші терміни усунути несправності будь-якої складності і замінити зношені деталі на нові комплектуючі.

Грилів обновлено: Січень 31, 2021 автором: miroslav