Професійний ремонт пультів дистанційного керування в Києві

Ремонт пультів ДК

Ціни на ремонт пультів ДК:

ПослугаВартість
Діагностика140 грн.
Ремонт
Часткове / повне розбирання пристрою з заміною запчастин:
• Діагностика - безкоштовно
• Ремонт - від 240 грн.
від 240 грн.

* У разі неремонтопридатності приладу або відмови клієнтом від подальшого ремонту - оплачується діагностика - 140 грн. Неповний ремонт оплачується відповідно виконаних робіт;
** Виклик майстра за межами міста, додатково оплачується 10 грн. / 1 км від кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони.
*** Ціни вказані без урахування вартості запчастин і виклику майстра.
**** Майстер або менеджер-приймальник техніки повинен видати квитанцію із зазначенням виконаних робіт, використаних запчастин та загальної вартості замовлення. Дана квитанція є гарантією на 1 місяць.
***** Детальну інформацію Ви можете уточнити у представника Сервісного Центру по телефону.

ремонт пультов дуПульт дистанційного керування - електронний прилад для управління і маніпуляцій різною технікою на відстані.
Складаються вони з прямокутного або овального корпусу, містять в собі електронні схеми, кнопки управління (буває джойстики або сенсорні панелі) і автономне джерело живлення.
Самий ранній зразок пристроїв з дистанційним управлінням, який, мабуть, став фундаментальним для всіх пультів ДУ надалі, був придуманий винахідником Ніколою Тесла в 1898 році. І вже згодом, з численними експериментами і вдосконаленнями, ми можемо бачити його в сучасному вигляді. Дані пристрої значно зменшилися в своїх розмірах, але не втратили свої функції, а навпаки - їх можливості збільшилися, а області застосування примножилися.
У сьогоднішньому світі буде важко зайти в середньостатистичну кімнату і не виявити в ній пульта дистанційного керування. Прилад, який став настільки популярним, що здається не має ніяких вад, але це якщо з ним правильно звертатися. Однак, часті падіння на підлогу, заливання рідинами і потрапляння крихт між кнопками можуть завдати великої шкоди апарату і взагалі вивести його з робочого стану. В такому випадку Вам знадобиться сервісний центр, який виробляє ремонт пультів у Києві .
Не рекомендується намагатися робити ремонт пультів ДК самостійно, якщо у Вас відсутні необхідні інструменти, і Ви не впевнені в правильності своїх дій під час лагодження. Таким чином, можна завдати ще більшої шкоди приладу, а також після таких маніпуляцій майстру вже буде складніше виконати ремонт пульта, що може вплинути на вартість послуги.

Ремонт пультів телевізорів в спеціалізованій майстерні

За статистикою найпоширеніший дефект - це поганий контакт клем з джерелом електроживлення, часто закладений в процесі самого виробництва пристрою. Ще один - несправність кнопок, коли клавіші спрацьовують лише при сильному натисканні, що може бути викликано потраплянням рідин або зносом деталей від багаторічного використання пульта. Просто низький заряд батарейок - проблема нешкідлива, але іноді зіткнувшись з цим, користувач замислюється вже про справність самого пристрою. У таких випадках ремонт пультів телевізорів та іншої техніки буде проходити в такий спосіб:
- діагностика і перепайка мікросхем;
- заміна всієї клавіатури або конкретних кнопок / джойстиків;
- чистка кнопок;
- заміна акумулятора.
Може здатися, що ремонт пультів ДК не такий вже складний процес. Однак, нерідко є певні складності, з якими тільки кваліфікований майстер знає, як впоратися. Також відсутність вільного часу для сучасної людини залишається важливим фактором.
Звертайтеся в нашу майстерню здійснює ремонт пультів в Києві. Майстри мають багаторічний досвід роботи і володіють усіма необхідними знаннями, також в наявності всі необхідні інструменти та обладнання. Вам буде забезпечений грамотний, якісний і недорогий ремонт пультів від телевізорів і різної побутової техніки будь-якого призначення. У розділі "Контакти" Ви можете знайти номери телефонів та уточнити всю необхідну інформацію.

Пультів ДК обновлено: Січень 31, 2021 автором: miroslav