Професійний ремонт прасок для волосся та плойок у Києві

Ремонт прасок для волосся

Ціни на ремонт прасок і плойок Київ та передмістя:

ПослугаВартість
Діагностика140 грн.
Ремонт
Часткове / повне розбирання пристрою з заміною запчастин:
• Діагностика - безкоштовно
• Ремонт - від 240 грн.
від 240 грн.

* У разі неремонтопридатності приладу або відмови клієнтом від подальшого ремонту - оплачується діагностика - 140 грн. Неповний ремонт оплачується відповідно виконаних робіт;
** Виклик майстра за межами міста, додатково оплачується 10 грн. / 1 км від кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони.
*** Ціни вказані без урахування вартості запчастин і виклику майстра.
**** Майстер або менеджер-приймальник техніки повинен видати квитанцію із зазначенням виконаних робіт, використаних запчастин та загальної вартості замовлення. Дана квитанція є гарантією на 1 місяць.
***** Детальну інформацію Ви можете уточнити у представника Сервісного Центру по телефону.

ремонт утюжков для волосВиконаємо ремонт прасок для волосся наступних моделей:
Адлер (Adler), АЕГ (AEG), АлбіПро (AlbiPro), Арзум (Arzum), Астор (Astor), Аурора (Aurora), БайБілісс (BaByliss), Беурер (Beurer), Бинатон (Binatone), Боманн (Bomann), Бош (Bosch), Браун (Braun), Камрі (Camry), Церіотті (Ceriotti), ЧИ (CHI), Клатроник (Clatronic), Соіфін (Coifin), Комаір (Comair), Ліберті (Liberty), Лівстар (Livstar), Маестро (Maestro), Магіо (Magio), Максвелл (Maxwell), Мірта (Mirta), Мосер (Moser), МПМ Продакт (MPM Product), Оріон (Orion), Панасонік (Panasonic), Парлюкс (Parlux), Філіпс (Philips ), Поларіс (Polaris), Ремонгтон (Remington), Ротекс (Rotex), Ровента (Rowenta), Сапір (Sapir), Сатурн (Saturn), Скарлет (Scarlett), Сенкор (Sencor), Северин (SEVERIN), Сіменс (Siemens ), Сінбо (Sinbo), Супра (Supra), Тіко Професіонал (TICO Professional), Тіросс (TIROSS), Трістар (TRISTAR), ЮКІ (UKI), Валера (Valera), ВЕС (VES), Вітек (Vitek), Вахл (Wahl), Вест (West), Зелмер (Zelmer) і багато інших.

Чи можемо відремонтувати плойку в наступних районах Києва:
Правий берег:
Оболонський район: Оболонь, Мінський масив, Петрівка, Пріорка, Пуща-Водиця;
Голосіївський район: Голосієво, Деміївка, Китаєво, Корчувате, Теремки, Чапаєвка, Феофанія, Пирогово, ВДНГ;
Подільський район: Виноградар, Вітряні гори, Поділ, Куренівка, Пріорка, Мостицький масив;
Печерський район: Печерськ, Липки, Звіринець, Чорна гора, саперний поле;
Солом'янський район: Олександрівська Слобідка, Батиєва гора, Солом'янська, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Шулявка, Совки, Кадетський Гай, Караваєві дачі, Відрадний;
Святошинський район: Микільська Борщагівка, Південна Борщагівка, Софіївська борщаговка, Петропавлівська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, пр. Перемоги, Святошино, Житомирська, Академмістечко, Біличі, Новобіличі;
Шевченківський район: Центр, Хрещатик, Майдан, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Шулявка, Берестейська, Нивки, Солдатська Слобідка;
Лівий берег:
Дарницький район: Позняки, Осокорки, Харківський масив, Бортничі;
Деснянський район: Троєщина, Лісова, Биківня;
Дніпровський район: Воскресенка, Гідропарк, Лівобережна, ДВРЗ, Соцмісто, Русанівка, Березняки, Райдужний;

Станції метро:
Зелена гілка: Сирець, Дорогожичі, Лук'янівка, Золоті ворота, Палац спорту, Кловська, Печерська, Дружби Народів, Видубичі, Славутич, Осокорки, Позняки, Харківський, Вирлиця, Бориспільська, Червоний хутір;
Червона гілка: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Берестейська, Шулявська, Політехнічний інститут (КПІ), Вокзальна, Університет, Театральна, Хрещатик, Арсенальна, Дніпро, Гідропарк, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова;
Синя гілка: Виставковий центр, Васильківська, Голосіївська, Деміївська, Либідська, Палац «Україна», Олімпійська, Площа Льва Толстого, Майдан Незалежності (Майдан), Поштова Площа, Контрактова Площа, Тараса Шевченка, Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра;

Провести ремонт прасування для волосся в передмісті Києва: Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Білогородка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Вишгород, Віта-Поштова, Чайка, Коцюбинське та ін. Тариф на виїзд в область - 7 грн. за км від КПП (межа міста) в обидві сторони.

У жінок, одними з найбільш часто використовуваних електричних приладів є плойки. Не дивно, що саме з ними вони найчастіше приходять в нашу майстерню.
Пройшли ті часи, коли плойки складалися тільки з нагрівача і навіть не мали перемикача. На даний момент ці пристрої більш зручні і мають:
• регулятор температури;
• моторчик який крутить плойкою вліво і вправо;
• фен для просушування волосся;
• функції «іонізація»...

Це, безумовно зручно, але значно збільшує кількість поломок, які можуть виникнути. І якщо раніше ремонт прасування для волосся полягав лише в зміні шнура харчування, то сьогодні цей перелік збільшився в рази.
Типові несправності плойки:
• Плойка не нагрівається
- Пошкодження, яке зазвичай це пов'язано з згорілим нагрівачем або несправним термостатом. Ми перевіримо обидва ці елементи омметром. Нагрівач повинен показувати певний опір (якщо воно взагалі відсутнє, це означає, що нагрівач пошкоджений). Термостат повинен пропускати струм. Якщо на термостаті відбудеться поломка, що перешкоджає протіканню електрики, пристрій не працюватиме. Термостат необхідно замінити або відремонтувати (якщо це можливо).
• Плойка нагрівається, але не крутиться
- У цьому випадку проблема швидше за все полягає в джерелі живлення. Якщо на вихідний стороні воно занадто низьке або відсутній, це може вказувати на пошкодження випрямляча, хоча і не обов'язково, тому що, наприклад, коротке замикання діода за випрямлячем також буде викликати такі симптоми. Перед заміною випрямляча наш майстер обов'язково перевірить всі можливі причини.
- Правильне напруга на виході випрямляча (постійна напруга) вказує на проблему з двигуном або вимикачем. Перевіряється це швидко, потрібно просто підключити двигун безпосередньо до випрямляча, тобто в обхід перемикача. Якщо двигун буде обертатися, то ремонт плойки для волосся не займе багато часу і обійдеться не дорого.

Де замовити ремонт плойок у Києві?

Ондуляція була відома ще в стародавні часи - грецькі і римські жінки любили локони. Однак в ті дні використовувалися шматки дерева або гарячий металевий стрижень. Сучасним жінкам набагато простіше - у них є плойки і прасування для волосся. Але що робити якщо ваші незамінні помічники зламалися або перестали коректно працювати? Рекомендуємо Вам звернутися в нашу майстерню побутової техніки, де ми виконуємо професійний ремонт плойки для волосся всіх видів.
З досвіду відомо, що найбільш поширеною проблемою є нагрівач, який відповідає за правильне функціонування пристрою, а також кнопки на плойки. Ми відремонтуємо пристрій швидко і якісно, ​​без зайвих очікувань, і забезпечимо його нашої сервісної гарантією.

Виконуємо ремонт плойок у Києві наступних видів:
• плойки-щипці;
• щипці-спіраль;
• конусоподібні і трикутні плойки;
• плойки-гофре;
• плойки-гребінця;
• подвійні і потрійні плойки;
• самозакручівающіе плойки;
• плойки-випрямляч;
• плойка-фен.

Виконаємо професійний ремонт праски для волосся!

Ми ремонтуємо всю дрібну побутову техніку, яка виходить з ладу. Якщо стратегічна частина пристрою пошкоджена, ремонт може бути збитковим. Однак, дуже часто несправність поширюється на недорогі деталі, які легко замінити, тоді ремонт прасок для волосся, плойок, фенів і т.д стає вигідним, а після його завершення пристрій працює так само ефективно, як нове.
Після початкової діагностики, оцінки запасних частин і робіт ми зв'язуємося з Замовником і тільки після прийняття кошторису приступаємо до ремонту. Замовник спочатку оплачує первісну діагностику, яка в подальшому буде врахована у вартість ремонту пристрою. Замовити ремонт прасок для волосся прямо зараз Ви можете за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».
Зверніть увагу! Купівля нового побутового приладу - це рулетка, праску «без назви», куплений на базарі, може працювати багато років, а дорогий бренд з фірмового магазину після закінчення гарантійного терміну "помре", і відновити його буде неможливо, або нерентабельно. З нашої практики ми знаємо, що ремонтувати тільки частина обладнання невигідно. Ми чинимо багато техніки і як правило, вартість ремонту не перевищує 30% від ціни нового продукту. Наприклад, ремонт праски для волосся Philips коштує в рази дешевше, ніж покупка нового пристрою.

Прасок для волосся обновлено: Січень 31, 2021 автором: miroslav