Ремонт вентиляторів у Києві та іншої побутової техніки

Ремонт вентиляторів

Ціни на ремонт вентиляторів Київ та передмістя:

ПослугаВартість
Діагностика140 грн.
Ремонт
Часткове / повне розбирання пристрою з заміною запчастин:
• Діагностика - безкоштовно
• Ремонт - від 240 грн.
від 240 грн.

* У разі неремонтопридатності приладу або відмови клієнтом від подальшого ремонту - оплачується діагностика - 140 грн. Неповний ремонт оплачується відповідно виконаних робіт;
** Виклик майстра за межами міста, додатково оплачується 10 грн. / 1 км від кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони.
*** Ціни вказані без урахування вартості запчастин і виклику майстра.
**** Майстер або менеджер-приймальник техніки повинен видати квитанцію із зазначенням виконаних робіт, використаних запчастин та загальної вартості замовлення. Дана квитанція є гарантією на 1 місяць.
***** Детальну інформацію Ви можете уточнити у представника Сервісного Центру по телефону.

ремонт вентилятораЗдійснюємо ремонт вентиляторів наступних виробників:
Аарон (Aaron), Аірмакс (Airmax), Аврора (Aurora), Борк (Bork), Бинатон (Binatone), Делонги (Delonghi), Делфа (Delfa), Дісон (Dyson), Енса (ENSA), Ерго (Ergo), Ферст (First), Грол (Grol), Хонда (Honda), Маестро (Maestro), Максвелл (Maxwell), Оріон (Orion), ПМП Продакт (MPM Product), Містері (Mystery), Поларіс (Polaris), Рікон (Rikon ), Ротекс (Rotex), Ровента (Rowenta), Сатурн (Saturn), Скарлет (Scarlett), Сі Бриз (Sea Breeze), Сінбо (Sinbo), Солер і Палау (Soler & Palau), СТ (ST), Стадлер Форм (Stadler Form), Супра (Supra), Тімберк (Timberk), Тріс (Trisa), Трістар (TRISTAR), УФО (UFO), Валор (Valore), Віртекс (Vertex), Вага (VES), Вітек (Vitek), Ваілд Вінд (Wild Wind), Вінкс (Winx) і т.д.

Виконаємо ремонт вентилятора в наступних районах Києва:
Правий берег:
Голосіївський район: Голосієво, Деміївка, Китаєво, Корчувате, Теремки, Чапаєвка, Феофанія, Пирогово, ВДНГ;
Оболонський район: Оболонь, Мінський масив, Петрівка, Пріорка, Пуща-Водиця;
Печерський район: Печерськ, Липки, Звіринець, Чорна гора, саперний поле;
Подільський район: Виноградар, Вітряні гори, Поділ, Куренівка, Пріорка, Мостицький масив;
Святошинський район: Микільська Борщагівка, Південна Борщагівка, Софіївська борщаговка, Петропавлівська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, пр. Перемоги, Святошино, Житомирська, Академмістечко, Біличі, Новобіличі;
Солом'янський район: Олександрівська Слобідка, Батиєва гора, Солом'янська, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Шулявка, Совки, Кадетський Гай, Караваєві дачі, Відрадний;
Шевченківський район: Центр, Хрещатик, Майдан, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Шулявка, Берестейська, Нивки, Солдатська Слобідка;
Лівий берег:
Дарницький район: Позняки, Осокорки, Харківський масив, Бортничі
Дніпровський район: Воскресенка, Гідропарк, Лівобережна, ДВРЗ, Соцмісто, Русанівка, Березняки, Райдужний;
Деснянський район: Троєщина, Лісова, Биківня;

Станції метро:
Червона гілка: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Берестейська, Шулявська, Політехнічний інститут (КПІ), Вокзальна, Університет, Театральна, Хрещатик, Арсенальна, Дніпро, Гідропарк, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова;
Зелена гілка: Сирець, Дорогожичі, Лук'янівка, Золоті ворота, Палац спорту, Кловська, Печерська, Дружби Народів, Видубичі, Славутич, Осокорки, Позняки, Харківський, Вирлиця, Бориспільська, Червоний хутір;
Синя гілка: Виставковий центр, Васильківська, Голосіївська, Деміївська, Либідська, Палац «Україна», Олімпійська, Площа Льва Толстого, Майдан Незалежності (Майдан), Поштова Площа, Контрактова Площа, Тараса Шевченка, Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра;

Передмістя Києва: Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Білогородка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Вишгород, Віта-Поштова, Чайка, Коцюбинське та ін. Тариф на виїзд в область - 7 грн. за км від КПП (межа міста) в обидві сторони.

Ремонт вентиляторів Київ

Якщо приміщення не оснащено кондиціонерами, нам на допомогу прийде мобільний і простий у використанні вентилятор. Час зробило крок вперед і зараз він є зовсім не простим пристроєм і має безліч функцій. У зв'язку з цим, дуже затребувані сервіс центри, які обслуговують і пропонують здійснити ремонт вентиляторів Київ та передмістя.

Ремонт підлогового вентилятора

ремонт вентиляторов КиевБезпосередньо вентилятор розташований на тримачі у вигляді жердини, який надійно фіксує пристрій на підлозі - підлоговий вентилятор. Так само тримач є центром управління. Переважно на ньому розташовані кнопки, індикатори, дисплеї, таймери та інше, що дозволяє контролювати роботу вентилятора. Так само сучасні моделі оснащені пультом управління, що значно спрощує його використання. Як відомо, чим більше функцій, тим більше є чому ламатися, тому ремонт підлогового вентилятора - часте явище.
Ще лопаті вентилятора можуть обертатися на декількох швидкостях (зазвичай три швидкості), а повітряний потік може поширюватися по всьому простору в горизонтальному напрямку. Нічний режим - особлива функція пристрою - дозволяє залишити його включеним на ніч, а після зазначеного часу самостійно вимкнеться.
Безліч можливостей надає нам таке, на перший погляд, простий пристрій, особливо в спекотний літній день, але з часом вентилятор, як і будь-яке інше побутовий прилад, може вийти з ладу. Ремонт вентилятора - актуальна послуга в літні місяці. Дуже важко стає будинку, в офісі і в інших приміщеннях в спеку, якщо зламався такий помічник. Сервісний Центр виконає ремонт вентилятора Київ якісно і швидко, адже ми розуміємо, як хочеться скоріше повернутися під прохолоджуючих струмінь повітря.

Ремонт двигуна вентилятора

Частіше за все потрібен ремонт двигуна вентилятора. Це відбувається через тривалої роботи пристрою. Так само через неправильну експлуатацію сучасного пристрою може вийти з ладу панель управління. Ремонт двигуна вентилятора так само, як і ремонт панелі проводиться швидко і якісно, адже в нашому штаті працюють висококваліфіковані майстри з багаторічним досвідом роботи.

Ремонт вентиляторів UFO

Якщо розбирати конкретні і типові моделі (підлогові), то популярними послугами є ремонт вентилятора Сатурн та ремонт вентиляторів UFO.
Ремонт підлогового вентилятора є досить простим процесом у зв'язку з невеликими розмірами і мобільністю пристрою. Наша майстерня здійснить ремонт вентиляторів в Києві і області будь-якої складності. Кваліфіковані фахівці мають багаторічний стаж, необхідні інструменти і навички.

Ремонт вентилятора Сатурн

Якщо Ви звернетеся до Сервісного Центру побутової техніки, то отримаєте якісний ремонт підлогового вентилятора, зокрема ремонт вентилятора Сатурн і будь-яких інших марок, наприклад - ремонт вентиляторів UFO.
Вентилятор - прекрасна альтернатива кондиціонера, доступна і зручна у використанні. Буде великою прикрістю, коли пристрій вийде з ладу в жаркий день. У разі якщо Вам необхідний якісний, швидкий ремонт вентилятора, ласкаво просимо в Сервісний Центр.
Подробиці можна дізнатися, зателефонувавши за номером, який вказаний в контактах.

Якісне і компетентне обслуговування - пріоритет нашого сервісного центру.
При необхідності виконати ремонт вентиляторів UFO або потреби в сервісному техобслуговуванні вентилятора Сатурн або іншої марки - звертайтеся до нас!

Вентиляторів обновлено: Січень 31, 2021 автором: miroslav