Оригінальні запчастини до побутової техніки Київ

Запчастини для побутової техніки

Сервісний центр побутової техніки має великий асортимент комплектуючих, аксесуарів, запчастин світових виробників побутової техніки. У нас Ви можете не тільки провести ремонт своїх електроприладів, а й придбати всі необхідні запчастини для побутової техніки.

Завдяки прямим поставкам від виробника, в нашій майстерні Ви маєте можливість придбати запчастини до побутової техніки за найбільш прийнятними цінами.

Як замовити запчастини для побутової техніки?

запчасти для бытовой техникиЩоб замовити необхідні деталі і комплектуючі для великої і дрібної побутової техніки - зверніться за номерами телефону зазначеним в розділі «Контакти».
Для оперативності процедури закупівлі та щоб уникнути помилки в найменуванні необхідної деталі, потрібно надати наступну інформацію:
- марка виробника пристрою;
- Модель;
- серійний номер приладу;
- артикул / заводський номер / код;

Всю необхідну інформацію Ви можете знайти в інструкції з експлуатації, гарантійному талоні або на бирці (наклейка білого або сріблястого кольору) пристрої. Залежно від пристрою, бирка може перебувати в різних місцях. Найчастіше виробник клеїть її на задній стінці приладу або збоку.

У нашому сервісному центрі Ви можете придбати запчастини до побутової техніки Київ наступних виробників: Ardo (Ардо), Ariston (Арістон), Beko (Беко), Bosch (Бош), Candy (Канді), Fagor (Фагор), Gorenje (Гореньє), Miele (Мілее), LG (ЛЖ), Zanussi (Зануссі), Whirpool (Вірпул), Samsung (Самсунг), Hansa (Ханса), Smeg (СМЕГ), Nord (Норд), Panasonic (Панасонік), Gefest (Гефест), Termex (Термекс), Атлант і так далі.

Перестала працювати пральна машина, холодильник або плита - не біда! Не піддавайтеся паніці і не поспішайте купувати нову техніку. Сервісний центр побутової техніки допоможе Вам. Наші фахівці мають багаторічний стаж і багатий досвід. Майстер прибуде на виклик за вказаною адресою в обумовлене заздалегідь час і зробить діагностику пристрою, заміну необхідних запчастин і ремонт побутової техніки оперативно, грамотно, з гарантією якості виконаної роботи.

Звернувшись в нашу майстерню, Ви придбаєте обслуговування на вищому рівні від фахівців, які знають свою справу.

Користуйтеся послугами нашої майстерні і живіть в достатку і комфорті!

Запчастини обновлено: Січень 9, 2021 автором: miroslav